Działka na sprzedaż 400,00 m²

Bydgoszcz, Janowo

Symbol oferty: LUX-GS-113641
Cena
122 000
cena za m2
305,00 zł/m²
Powierzchnia
400,00 m²

Szczegóły oferty

Symbol oferty LUX-GS-113641
Powierzchnia 400,00 m²
Przeznaczenie działki rekreacyjna
Stan prawny rodzinny ogród działkowy

Opis

OKAZJA !!!
TYLKO U NAS!!!
DZIAŁKA ROD Z DOMKIEM 2 POKOJOWYM W JANOWIE !!!

Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka z domkiem murowanym, 2 pokojowym w Janowie.
Działka o powierzchni 400 m2 ładnie zaaranżowana, zabudowana domkiem murowanym, ocieplonym, okna pcv, w całości podpiwniczony, w skład którego wchodzi: salon, zabudowany aneks kuchenny, łazienka i sypialnia oraz pomieszczenia gospodarcze .
Domek ocieplony, duży taras zadaszony markizą z napędem elektrycznym, prąd i woda dostępne całorocznie, ogrzewanie - kominek, duże szambo- w realizacji budowa kanalizacji.
Wyśmienita lokalizacja, otoczenie lasów, bliskość terenów rekreacyjnych nad Brdą, mikroklimat.
Gorąco polecam i zapraszam na prezentacje Paweł. Tel 668219695

PLN
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Wniosek do WKW
VAT od wniosku do WKW
Prowizja agencji nieruchomości
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Wypisy aktu notarialnego - około